Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach

16-400 Suwałki, ul. Sejneńska 12

tel./fax +48 87 565-02-05

e-mail sekretariat@sp6.suwalki.eu

Sztuka rysunku i malarstwa nie tylko w szkole

Wystawa w GJO i sukces w PLSP naszych uczniów

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Galerii Jednego Obrazu w której aktualnie prezentowane są prace artystyczne uzdolnionych plastycznie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach, uczęszczających na zajęcia do „Pracowni Sztuk Pięknych SOK” prowadzonej przez Mieczysława Iwaszko, gdzie młodzi artyści: Hubert Radziewicz, Ewa Filipowicz, Lena Stasiak i Aleksandra Zuchwalska na co dzień realizują autorskie projekty rysunkowe, malarskie i rzeźbiarskie zarówno na zajęciach plastyki w SP6 i SOK.

Każdy z nas próbuje realizować swoje marzenia dotyczące przyszłości i tutaj mamy zaszczyt przekazać wspaniałą informację o sukcesie naszego ucznia Huberta Radziewicza, który zdając 27 maja 2022r. egzaminy praktyczne i teoretyczne do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu został zakwalifikowany do przyjęcia w PLSP na rok szkolny 2022/23.
Podziwiajmy zatem talent, piękno, estetykę i warsztat artystyczny naszych uczniów, życząc im sukcesów, odkrywania pasji w dziedzinie Sztuki i Kultury.

Wyeksponowane prace będą cieszyć oko każdego miłośnika sztuki do 24 czerwca 2022 r.

Mieczysław Iwaszko

 

https://soksuwalki.eu/sztuka-rysunku-i-malarstwa-nie-tylko-w-szkole-wystawa-uczniow-z-sp6-w-suwalkach/

 

  • Aleksandra-Zuchwalska
  • Ewa-FIlipowicz
  • Hubert-Radziewicz
  • Lena-Stasiak