Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach

16-400 Suwałki, ul. Sejneńska 12

tel./fax +48 87 565-02-05

e-mail sekretariat@sp6.suwalki.eu

Wykaz dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2022/23

Wykaz dyżurów nauczycieli klas 1-3 w roku szkolnym 2022/23

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce dyżuru

Anna Podurgiel

poniedziałek

14.45- 15.45

Sala nr 6

Kinga Kruszycka

poniedziałek

14.45-15.45

Sala nr 5

Dagmara Sokołowska

czwartek

14.45-15.45

Pokój nauczycielski

Lilla Rapiejko

wtorek

14.45-15.45

Sala nr 7

Jadwiga Mańczuk

wtorek

14.45-15.45

Sala nr 9

Krystyna Chmielewska

czwartek

14.45-15.45

Sala nr 7

Iwona Karczewska

czwartek

14.45-15.45

Sala nr 10

Aneta Kościńska

wtorek

14.45-15.45

Pokój nauczycielski

Barbara Czerniawska

poniedziałek

14.45-15.45

Pokój nauczycielski

Jadwiga Zawadzka

poniedziałek

15.30-16.30

Sala nr 8

Małgorzata Łankowska

czwartek

14.45-15.45

Sala nr 4

Marzena Kolesińska

wtorek

15.30-16-30 do22.10.2020

14.45-15.45 -od 25.10.2020

Sala nr 4

 

 

Wykaz dyżurów nauczycieli klas 4-8 w roku szkolnym 2022/23 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce dyżuru

Marta Aneszko

wtorek

15:30-16:30

pokój w-f

Krystyna Bagińska

poniedziałek

14:45-15:45

s. 101

Ewa Balcer-Bokuniewicz

czwartek

14:45-15:45

s. 27

Lidia Baranowska

poniedziałek

14:45-15:45

gabinet wicedyrektora

Ewa Bielawska

środa

15:40-16:40

s. 33

Andrzej Bigielis

poniedziałek

15:40-15:40

pokój w-f

Monika Brezgieł

środa

14:45-15:45

s. 02

Kaja Buchowska

środa

14:45-15:45

gabinet psychologa

Teresa Cichanowicz

środa

14:45-15:45

s. 3

Iwona Godlewska-Bigielis

poniedziałek

14:45-15:45

s. 26

Lucyna Gorbacz

poniedziałek

14:45-15:45

s. 24

Marta Haraburda

poniedziałek

14:45-15:45

s. 38

Anna Iwaszko

wtorek

14:45-15:45

s. 35

Mieczysław Iwaszko

wtorek

14:45-15:45

s. 36

Katarzyna Jakubowska

czwartek

15:40-16:40

pokój w-f

Barbara Jursza

czwartek

14:45-15:45

s. 37

Krzysztof Karczewski

piątek

15:40-16:40

pokój w-f

Barbara Karłowicz

środa

14:45-15:45

s. 32

Anna Koncewicz

czwartek

15:40-16:40

s. 14

Katarzyna Kuk

środa

15:40-16:40

s. 25

Aneta Łapińska

wtorek

14:45-15:45

s. 22

Agnieszka Mandygraf

piątek

14:45-15:45

s. 33

Ewa Meyza

wtorek

14:45-15:45

s. 23

Lidia Modrakowska

poniedziałek

14:45-15:45

gabinet pedagoga

Dorota Namiotko

wtorek

14:45-15:45

pokój nauczycielski

Elżbieta Panasiewicz

czwartek

15:40-16:40

s. 16

Urszula Romanowska

piątek

14:45-15:45

świetlica

Małgorzata Słabińska

piątek

15:40-16:40

s. 32

Teresa Sowul

czwartek

15:40-16:40

s. 17

Anna Szymborska

czwartek

14:45-15:45

s. 13

Monika Szymczak

wtorek

14:45-15:45

s.23

Robert Śliżewski

poniedziałek

14:45-15:45

pokój w-f

Małgorzata Tkaczyk

wtorek

15:00-16:00

biblioteka

Katarzyna Toczko

środa

14:45-15:45

s. 23

Jolanta Walicka

środa

14:45-15:45

czytelnia

Krystyna Wawrzyn

środa

14:45-15:45

s. 34

Dorota Zachar

poniedziałek

15:40-6:40

s. 32

Marek Zborowski -Weychman

wtorek

14:45-15:45

s. 1