Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach

16-400 Suwałki, ul. Sejneńska 12

tel./fax +48 87 565-02-05

e-mail sekretariat@sp6.suwalki.eu

Wykaz dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2023/24

Wykaz dyżurów nauczycieli klas 1-3 w roku szkolnym 2023/24

Imię i nazwisko

Dzień

Godziny

Miejsce

Iwona Karczewska

czwartek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

Jadwiga Mańczuk

piątek

9.50-10.35

Pokój nauczycielski

Kinga Kruszycka

środa

14.45-15.30

Sala nr.5

Dagmara Sokołowska

piątek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

Barbara Czerniawska

czwartek

8.00- 8.45

Pokój nauczycielski

Jadwiga Zawadzka

piątek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

Marzena Kolesińska

poniedziałek

15.40-16.25

Sala nr.4

Małgorzata Łankowska

czwartek

14.45-15.30

Sala logopedii

Wioleta Jabłońska

poniedziałek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

Aneta Kościńska

środa

10-45-11.30

Pokój nauczycielski

Edyta 

Sudnik

Piątek

09.50-10.35

Sala 7

Izabela Gejdel

czwartek

11.45-12.35

Pokój nauczycielski


Wykaz dyżurów nauczycieli klas 4-8 w roku szkolnym 2023/24

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce dyżuru

Marta Aneszko

środa

14:35-15:20

pokój w-f

Krystyna Bagińska

piątek

10:35-11:30

s. 101

Ewa Balcer-Bokuniewicz

czwartek

08:00-08:45

s. 27

Lidia Baranowska

poniedziałek

08:00-08:45

gabinet wicedyrektora

Ewa Bielawska

czwartek

12:50-13:35

pokój naucz.

Andrzej Bigielis

poniedziałek

8:00- 8:45

pokój w-f

Monika Brezgieł

czwartek

14:45-15:30

s. 02

Teresa Cichanowicz

wtorek

08:00-08:45

s. 3

Joanna Dembińska

czwartek

08:00-08:45

gabinet pedagoga spec.

Iwona Godlewska-Bigielis

poniedziałek

07:15-08:00

s. 26

Lucyna Gorbacz

środa

08:00–08:45

s. 24

Marta Haraburda

środa

12:55-13:40

s. 38

Anna Iwaszko

poniedziałek

13:50-14:35

s. 35

Mieczysław Iwaszko

czwartek

14:35-15:20

s. 36

Katarzyna Laskowska

środa

08:00-08:45

pokój w-f

Barbara Jursza

czwartek

13:50-14:35

s. 37

Krzysztof Karczewski

środa

14:35-15:20

pokój w-f

Barbara Karłowicz

wtorek

09:40-10:25

s. 32

Anna Koncewicz

poniedziałek

09:50-10:35

s. 14

Urszula Korol

czwartek

14:45:15:30

pokój nauczycielski

Katarzyna Kuk

czwartek

11:50-12:35

s. 25

Aneta Łapińska

środa

12:35-13:20

s. 22

Agnieszka Mandygraf

poniedziałek

08:00-08:45

s. 33

Lidia Modrakowska

wtorek

15:00-16:00

gabinet pedagoga

Dorota Namiotko

czwartek

11:35-12:35

pokój nauczycielski

Małgorzata Słabińska

piątek

10:45-11:30

pokój nauczycielski

Teresa Sowul

poniedziałek

10:45 – 11:30

pokój nauczycielski

Anna Szymborska

czwartek

14:45-15:30

s. 13

Monika Szymczak

środa

08:00-08:45

s. 23

Robert Śliżewski

środa

10:45-11:30

pokój w-f

Katarzyna Toczko

środa

08:45-09-45

s. 23

Krystyna Wawrzyn

środa

14:45-15:45

s. 34

Dorota Zachar

poniedziałek

15:40-16:25

s. 32

Marek Zborowski -Weychman

wtorek

13:40-14:25

s. 1